ترفندهای خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما، مخصوصاً برای پروازهای داخلی یکی از سخت ترین کارهای پیش از سفر است. به دلیل عدم توازن بین ارائه و تقاضا معمولاً مسافران با مشکل خرید بلیط، به خصوص در مسیرهای پر تردد مثل: تهران مشهد، تهران شیراز و … مواجه هستند.

معمولاً در هنگام جستجو این پروازها با پیغام عدم موجودی یا تکمیل ظرفیت مواجه می شوید. اما آیا واقعاً ظرفیت این پروازها تکمیل شده است ؟

یا ممکن است بخواهید با دوستان و آشنایان خود به صورت گروهی به مسافرت بروید. در هنگام خرید بلیط هواپیما برای تعداد مسافر بالا نیز با مشکل عدم موجودی پرواز مواجه می شوید.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با ترفندهایی برای حل مشکل خود برای پیدا کردن بلیط هواپیما آشنا کنیم.

چگونه بلیط هواپیما برای مسیری که پیدا نمی شود بخریم ؟

اولین و راحت ترین راهکاری که دارید این است که با آژانس های هواپیمایی یا شرکت های ارائه دهنده خدمات فروش بلیط هواپیما تماس بگیرید. این شرکت ها معمولا با رابطه ای که با شرکای تجاری و چارترکننده ها دارند می توانند بلیط های کمیاب یا نایاب را برای شما تهیه کرده و بعد از صدور برای شما ارسال نمایند.

راهکار بعدی استفاده از بلیط های سیستمی و برنامه ریزی بلند مدت سفر است. معمولاً بلیط های سیستمی برای فواصل دور روی سایت های فروش بلیط هواپیما با ظرفیت بالا در دسترس می باشد. پیشنهاد می شود برای مسیر های پر تقاضا خرید بلیط خود را به روزهای آخر موکول نکنید و بلیط خود را هرچه زودتر تهیه نمایید.

استفاده از سایت های فروش بلیط هواپیما با ظرفیت خاص نیز یکی از راهکارهای تهیه این نوع بلیط ها می باشد. در بعضی از مسیرها ایرلاین ها بلیط خود را با ظرفیت خاص از طریق سایت نماینده کل فروش (GSA) خود به بازار ارائه می دهند. استفاده از این سایت ها نیز یکی از روش های خرید بلیط های کمیاب می باشد.

اگر به هر دلیلی در تهیه بلیط برای مسیرهای داخلی با مشکل مواجه شدید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. کارشناسان ما آماده تامین بلیط هواپیما برای مسیرهای پر چالش می باشند.