موقعیت های شغلی

خزر پرواز کاسپین فقط یک شرکت در صنعت گردشگری نیست.

خزر پرواز کاسپین یک خانواده بزرگ و صمیمی از افرادی است که در کنار هم برای یک هدف بزرگ جمع شده اند تا با همدلی، سخت کوشی، نظم، مهربانی و همکاری گروهی به اهداف بزرگ خود در زندگی کاری و مسئولیت اجتماعی خود در قبال جامعه برسند.اگر به دنبال کارکردن در محیطی دوستانه، سرشار از انگیزه، پویایی و به دور از حاشیه هستید و دارای روحیه کار تیمی و پیشرفت در محیط کار سالم هستید شما هم می توانید یکی از اعضای این خانواده باشید.

بدون شک انرژی و پتانسیل مثبت شما می تواند کمک بزرگی به ما در رسیدن به اهداف بزرگ شرکت در اضافه کردن ارزش افزوده در صنعت گردشگری نمایید و علاوه بر آن این موقعیت شغلی سکویی برای رسیدن شما به رویاهایتان باشد.

پیشرفت کاری

شما فرصت دارید تا با استفاده از دانش و تجربه خود، در رشد و توسعه شرکت سهم داشته باشید.

ما به شما آموزش های لازم را می دهیم و فرصت ها و امکانات مناسب برای ارتقاء سطح حرفه ای شما را فراهم خواهیم کرد.

ما به استعدادهای شما احترام می گذاریم و به شما انگیره و اعتماد به نفس لازم برای انجام کارها را از طریق ارتقا تخصص های شما را می دهیم.

محیط سالم و پویا

شما عضو یک تیم حرفه ای در محیطی دوستانه و پویا خواهید شد.

ما با همکاران خلاق و پرانگیره خود، محیطی سرشار از انگیره، فعالیت و سرزندگی را ايجاد کرده ايم.

ما با همکاري صادقانه و سازنده با مجموعه های دیگر ، به افزایش کارآمدی و کارایي خود مي پردازيم.

احترام به شان و منزلت انسانی

یکی از مهمترین اولویت ها در مجموعه ما احترام به شان و منزلت و ارزشهای انسانی افراد مجموعه می باشد. همواره حقوق هریک از افراد بدون در نظر گرفتن هرگونه تبعیض مبتنی بر موقعیت شغلی، سمت، جنسیت و ... محترم شمرده شده و بر اساس منطق، احترام و کرامت انسانی با افراد رفتار خواهد شد.

ارسال رزومه و مدارک

در صورت تمایل برای پیوستن به ما ، لطفا رزومه و مدارک خود را به آدرس ایمیل : khazarparvazcaspian@gmail.com با موضوع درخواست همکاری - نام خود برای ما ارسال نمایید.