ویزا تایلند


تایلند یکی از مقاصد گردشگری محبوب در جهان است. این کشور دارای طبیعت بکر و زیبا، فرهنگ رنگین و جذاب، غذاهای خوشمزه و متنوع و مردمان مهربان و خوش‌رو است. تایلند به خاطر سواحل زیبا و آب‌های آبی و صافش نیز معروف است.

این کشور دارای جاذبه های طبیعی بسیاری می باشد. بسیاری از گردشگران به تایلند می‌روند تا از آفتاب، سواحل، و ورزش‌های آبی آن لذت ببرند.

ویزای تایلند یکی از ملزومات سفر به این کشور زیبا و پرجاذبه است. برای اخذ ویزای تایلند باید حتماً از طریق یک آژانس مسافرتی یا کارگزار ویزا اقدام کنید. شما نمی‌توانید خودتان به سفارت تایلند در تهران مراجعه کنید.

مدارک لازم برای ویزای توریستی تایلند

برای اخذ ویزای تایلند باید شرایط و مدارک خاصی را داشته باشید. در ادامه شما را با شرایط و رویه دریافت ویزا تایلند آشنا خواهیم نمود.

این مدارک شامل موارد زیر می شود :

پاسپورت معتبر

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

کارت ملی و شناسنامه

کپی یا اسکن واضح پشت و رو کارت ملی و همه صفحات شناسنامه متقاضی

عکس پرسنلی

دو قطعه عکس پرسنلی تمام رخ 6×4 جدید با پس زمینه سفید (بدون عینک)

اطلاعات شخصی مسافر

آدرس، کد پستی و شماره تماس ثابت مسافر

مدارک ویژه برای ویزا های غیر توریستی

ممکن است برای ویزا مدارک دیگری درخواست شود که در صورت نیاز کارشناسان ما در این زمینه با شما تماس خواهند گرفت.

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی با اعتبار 60 روزه با سقف پوشش 10 هزار یورو

گواهی تمکن مالی

اصل گواهی تمکن مالی هر یک از مسافران با موجودی حداقل : 500.000.000 ریال. گواهی باید با اسم مسافر روی سربرگ بانک با مهر برجسته و هولوگرام باشد.

واچر هتل و بلیط پرواز

واچر هتل با تائیدیه و بلیط رفت و برگشت مسافر برای تاریخ مورد تقاضا

روند و مراحل اخذ ویزا توریستی تایلند

برای درخواست ویزای دبی، شما باید مراحل زیر را به صورت کلی طی کنید:

تکمیل فرم درخواست ویزا توسط متقاضی

فرم درخواست ویزا را از سایت ما دانلود کرده و با دقت پر کنید .

تحویل مدارک

مراجعه به دفتر شرکت و تحویل مدارک لازم به همراه فرم درخواست به کارشناسان ما به صورت حضوری

پرداخت هزینه ویزا

هزینه ویزا توسط دستگاه کارتخوان پرداخت کرده یا به حساب ما واریز کنید و رسید پرداخت را به ایمیل، شماره واتس اپ یا تلگرام ما ارسال کنید . (امکان پرداخت هزینه به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی نیز وجود دارد).

بررسی مدارک، صدور و پردازش ویزا

در صورت وجود نداشتن مشکل در مدارک شما ، درخواست برای سفارتخانه ارسال می شود. منتظر تائید ویزای خود باشید. معمولاً این فرآیند حدود ۳ تا ۷ روز زمان می‌برد . در صورت وجود هرگونه مشکلی در فرآیند صدور ویزا کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

دریافت ویزا از طریق ایمیل

ویزا شما صادره شده و از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود و کارشناسان ما برای اطمینان با شما تماس خواهند گرفت. پس از دریافت ویزای خود پیشنهاد می شود، آن را چاپ کنید و در سفر خود به همراه داشته باشید .

ویزا توریستی تایلند

ویزای توریستی تایلند برای مدت زمان ۵۸ روز معتبر است و در صورت نیاز قابل تمدید می باشد و تا 90 روز هم بعد از صدور، اعتبار دارد. هزینه اخذ این ویزا حدود 60 یورو است. علاوه بر ویزای توریستی، شما می‌توانید برای انواع دیگر ویزای تایلند نظیر ویزای توریستی ویژه، ویزای درمان پزشکی، ویزای هوشمند و ویزای ترانزیت نیز اقدام کنید. البته هر کدام از این ویزاها شرایط خود را دارند.

قیمت ویزا تایلند


هزینه صدور ویزا سینگل تمامی سنین

58 روزه : 60 یورو